Makedonija.SlajderПолитикаПолитички партии

Пратенички прашања во Собранието

Поставување пратенички прашања е на дневен ред на денешната 27-та седница на Собранието на Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close