Политички партии

Пратеничката Зајкова му подари дрес од македонската репрезентација на европратеникот Илхан Ќучук

Пратеничката од ЛДП Моника Зајкова му подари дрес од македонската репрезентација на Илхан Ќучук, европратеникот и известувачот за Република Северна Македонија во Европски парламент.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close