Дописници МКДОпштински вести

Пратеничката Даниела Колева со хуманитарни пакети за неколку семејства во Тиквешко

Пратеничката Даниела Колева од Кавадарци денеска донираше хуманитарни прехранбени пакети за неколку семејства во Тиквешко, откако претходно во септември донираше четири таблети за ученици од социјално загрозени семејства.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close