0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Познати полуфиналните двојки на Светското клупско првенство во фудбал

Баерн Минхен ќе игра против Ал Ахли во полуфиналето на Светското клупско првенство, додека втората полуфинална двојка ја сочинуваат Палмеирас и Тигрес

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close