0_Спорт.ПорталРезултатиТенис

Позната првата четвртфинална двојка на ВТА-турнирот во Осака

Четвртата фаворитка Анџелика Кербер (Германија) и петтата носителка Медисон Кис (Америка) ќе се соочат во четвртфиналето на ВТА-турнирот во Осака, Јапонија.

Back to top button
Close
Close