0_Web_АктуелноОпштински вестиСкопје

Пожар во неколку објекти на улиците „Цветан Димов“ и „Ремзи Хоџа“ во Скопје, нема жртви

Неколку објекти на улиците „Цветан Димов“ и „Ремзи Хоџа“ (поранеша „Чаирска“) во скопската Општина Чаир попладнево беа зафатени од пожар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close