0_Македонија.ПорталОпштество

Пожар во близина на СУГС „Димитар Влахов“

Од пожар е зафатена тревата позади скопското средно училиште „Димитар Влахов“, информираа за МИА од Противпожарната служба - Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close