0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Пожар на Институтот за радиологија во Клинички центар

Пожар избувнал попладнево на Институтот за радиологија на Клиничкиот центар во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close