СветСвет.Слајдер

Повторно шпекулации за здравственатра состојба на Ким

Лидерот на Северна Кореја, Ким Џонг-ун на минатомесечниот состанок со воените и полициските лидери се појави со фластер на задниот дел од главата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close