0_Спорт.ПорталРакометСпорт

Повторно одложен мечот ПСЖ – Вардар во ракометната ЛШ

Натпреварот меѓу Пари Сен-Жермен (ПСЖ) и Вардар 1961, закажан за 9 февруари во рамки на Лигата на шампиони (ЛШ), е одложен и ќе се игра во друг термин, соопшти вечерва македонскиот ракометен првак. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close