0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Повредени и приведени повеќе лица по престрелка во Арачиново

Во селото Арачиново околу 2 часот по полноќ се случила престрелка по претходна расправија поради долг при што се ранети и приведени повеќе лица, информираа денеска од Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close