Општински вестиСкопје

Повеќе скопски населби утре без струја и вода

Без електрична енергија утре од 9 до 11 часот ќе останат дел од корисниците лоцирани на улиците „Методија Шаторов - Шарло“, „Вангел Тодоровски“ и „Руди Чаевац“ во Општина Аеродром. 

Back to top button
Close
Close