0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.Портал

Повеќе од 70 милиони излекувани пациенти од Ковид-19 во светот

Бројот на излекувани лица од коронавирус во светот од почетокот на пандемијата надмина 70 милиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close