ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Повеќе од 47.000 бегалци се вратија во Нагорно Карабах

Во изминатите 24 часа 60 лица пристигнале во Степанакерт од Ереван, придружувани од руски мировници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close