Svet.SlajderСветСвет.Портал

Повеќе илјади Арапи протестираа против растот на корупцијата во Израел

Зголемувањето на криминалот и лошата полициска заштита на арапската заедница во Израел се причината илјадници Арапи кои живеат во оваа земја да излезат на протест, јавија американските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close