0_Магазин.ПорталЗанимливости

Потрошила 120.000 долари на тетоважи и операции, за да биде среќна

Девојката потрошила 70.000 само долари за сечење на јазикот, зголемување на градите, ботокс во образите и усните, вметнување надградби во ушите и тн. „бразилско подигнување“ на задникот.

Back to top button
Close
Close