Svet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Потпретседателот на Европската комисија, Схинас, позитивен на Ковид-19

Потпретседателот на Европската комисија, Маргаритис Схинас, на Твитер соопшти дека е позитивен на Ковид-19

Back to top button
Close
Close