0_Web_АктуелноБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Потпишување Договор за грант за партнерство за развој меѓу Северна Македонија и САД

Министерот за финансии Фатмир Бесими и претставникот на Канцеларијата на УСАИД во земјава, Ерик Јановски, денеска ќе потпишат Договор за грант за партнерство за развој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close