0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаОпштество

Потпишување договор за државна помош со компанијата „Ипротекс“

Дирекцијата за технолошко индустриски развојни зони и германската компанија „Ипротекс“ која реализира инвестиција во ТИРЗ Скопје, денеска ќе потпишат договор за државна помош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close