Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталВидео изјава

Потпишан економскиот договор меѓу Белград и Приштина во Белата куќа

Потпишан е економскиот договор меѓу Белград и Приштина во Белата куќа, пренесуваат српските медиуми.

 

 

Таг
Back to top button
Close
Close