БизнисБизнис.ПорталМКДОригинални текстови

Постапка за јавно наддавање за обнова на ГТЦ Глобал Струмица

Со спроведување на наведената постапка ќе се доделат договори за набавка на материјали и опрема како и за изведување на градежно и градежно=занаетчиски работи во ГТЦ ГЛОБАЛ Струмица во врска со штетата предизвикана од пожарот кој се случи во ГТЦ ГЛОБАЛ Струмица на ден 02.01.2021 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close