0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Последното коло во португалското фудбалско првенство со ограничен број гледачи

Натпреварите од последното коло во Првата португалската фудбалска лига ќе се играат пред ограничен број гледачи, соопшти денеска Фудбалската федерација на Португалија (ФПФ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close