0_Спорт.ПорталРакомет

Последните четири кола од ракометната ЛШ, по завршувањето на евро-шампионатот 2020

Последните четири кола од ракометната Лига на шампиони ќе се одиграат во февруари 2020 година, веднаш по завршување на машкото Европско првенство. Ова го договорија ЕХФ, клубовите и ТВ куќите што ги прават преносите.

Back to top button
Close
Close