Фотосервис

Посета на производствен објект

Вицепремиерката за економски прашања, Мила Царовска и директорот на Фондот за иновации и технолошки развој, Јован Деспотовски го посетија производствениот објект на компанијата „Индустри сервис“.

Back to top button
Close
Close