Фотосервис

Посета на мобилната болница

Вицепремиерката и министерка за одбрана, Радмила Шекеринска заедно со министерот за здравство, Венко Филипче и градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов, ја посетатија локацијата каде е поставена мобилната болница.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close