0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Посебен сообраќен режим на неколку улици низ Скопје

МВР најавува посебен режим на сообраќајот на крстосницата помеѓу бул.„Александар Македонски“, ул.„16-та Македонска бригада“ и ул. „Интернационални бригади“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close