Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Португалија: За првпат од октомври помалку од илјада новозаразени

Португалија за еден ден регистрира помалку од 1.000 новозаразени со коронавирусот, што е најмал дневен број од октомври.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close