Svet.SlajderЕвропа

Португалија ги одобри туристичките патувања за повеќето европски земји

Португалија одобри туристичките патувања за граѓаните на повеќето европски земји, соопшти тамошното Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close