Makedonija.SlajderОпштествоПолитика

Портпаролката на СДСМ, Богданка Кузеска позитивна на Ковид-19

Портпаролката на СДСМ, Богданка Кузеска е позитивна на Ковид-19. Преку својот фејсбук профил таа ја информираше јавноста дека вечерва добил позитивен резултат за Ковид 19.

Back to top button
Close
Close