0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritShoqëri

Porosi ngushëllimi me rastin e ndarjes nga jeta të nënkryetarit të Qytetit të Shkupit, Enver Maliqi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, me pikëllim të thellë e priti lajmin për ndarjen nga jeta të nënkryetarit të Qytetit të Shkupit dhe afaristit të njohur shqiptar, Enver Maliqi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close