0_Македонија.ПорталОпштество

Пораст на утринските и дневните температури што ќе предизвика топење на снегот

Следува период на стабилно и сончево време со пораст и на утринските и на дневните температури што ќе предизвика забрзано топење на снежната покривка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close