0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Поранешниот репрезентативец Мојсов ја засили Брегалница

Новиот член на Првата македонска фудбалска лига (ПМФЛ), екипата на штипска Брегалница, го донесе првото звучно засилување во своите редови за новата сезона, потпишувајќи двегодишен договор со поранешниот македонски репрезентативец Даниел Мојсов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close