ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Поранешниот ерменски претседател Кочаријан најави враќање во политиката

Поранешниот ерменски претседател Роберт Кочаријан изјави дека се вратил во „високата политика“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close