Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Поранешен министер за образование на РС осуден поради педофилија

Окружниот суд во Бања Лука го осуди поранешниот министер за образование на Република Српска и универзитетски професор Ненад Сузиќ на девет години затвор поради сексуално злоставување на 14-годишно девојче

Back to top button
Close
Close