Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Поранешен грчки министер пронајден мртов во морскиот дел во близина на островот Евија

Поранешниот грчки министер од редовите на ПАСОК Сифис Валиракис , синоќа беше пронајден мртов во морскиот дел во близина на островот Евија, откако претходно со неговиот мал чамец излегол да плови и му се изгубила трагата, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close