БалканДописници Свет

Порака од амбасадорите до албанските граѓани: Не го продавајте својот гласот, тој е ваш

-Набрзо имаме избори во Албанија. За демократијата е многу значаен настан. Твојот глас е твој. Не е подарок. Затоа, не го продавај, се вели во видеопораката.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close