0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Поради сообраќајка во прекин патот Крива Паланка – Деве Баир

Поради случена сообраќајна незгода, сообраќајот на државниот пат Крива Паланка - г. п. Деве Баир е во прекин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close