БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Поради шумски пожар евакуирани жителите од неколку села на Родос

Пожар вчера изби и на грчкиот остров Родос, што и покрај сите напори на пожарникарите, огнот е вон контрола

Back to top button
Close
Close