Svet.SlajderСвет

Поради протести на антиваксери во Лос Анџелес за кратко прекината вакцинацијата

Поради протестите на ултрадесничарите и противниците на вакцинирањето, во Лос Анџелес во саботата еден час беше прекината вакцинацијата на пункт отворен на стадионот Доџерс.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close