Kultura.SlajderДописници МКДКултураКултура.ПорталОпштински вести

Поради пандемијата „Велигденски  кули 2021“ во нова форма

Четиринаесетото издание на манифестацијата „Велигденски кули 2021“ годинава ќе се одржи во нова форма, поради пандемијата со Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close