Дописници МКДОпштински вести

Поради одрон во застој сообраќајот на регионалниот пат Делчево – М.Каменица

Продолжува свлечувањето на карпи на регионалниот пат Делчево - Македонска Каменица, поради што сообраќајот е во застој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close