0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштествоСостојба на патиштата

Поради магла видливост до 50 метри во Охрид

Поради појава на магла видливоста е намалена до 50 метри во Охрид, соопштија вечерва од „Македонија пат“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close