Дописници СветСветСвет.Портал

Поради коронавирусот, 2020 година ќе остане запаметена како најсмртоносна во историјата на САД

Поради пандемијата на новиот коронавирус, 2020 година ќе остане запаметена како најсмртоносна во историјата на САД.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close