0_Web_АктуелноЕкономијаСостојба на патиштата

Поради градежни работи времен прекин на сообраќајот на патот Кичево – Охрид

Поради изведување градежни работи на пат - минирање и дупчење на косини во двата правци, ќе има прекин во сообраќајот на патниот правец Кичево - Охрид, на делницата Пресека – Песочан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close