Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Поради физички напади вчера приведени четворица во Тетово

Пет луѓе се приведени во текот на изминатото деноноќие во Тетово, од кои четири се поради физички напади, а еден поради откриена дрога.  Две лица од четири приведени за физички напади се поради тоа што го направиле врз член од семејството.

Back to top button
Close
Close