ОпштествоСкопје

Поради дефект дел од Радишани без вода

Поради уличен дефект на цевка со пречник од 100 милиметри на улицата „Скоевска“ 111б во населбата Радишани, вечерва прекинато водоснабдување имаат корисниците од улиците „Ѓоре Ѓоревски“, „Симче Настевски“ и „Скоевска“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close