0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Поправка на уличното осветлување во Карпош

Екипи на Општина Карпош деновиве интензивно работат на сервисирање на прегореното уличното осветлување на неколку локации на територијата на локалната самоуправа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close