Политички партии

Попов: Отворен јавниот повик за самокандидирање за градоначалници 

СДСМ како најголема, најдинамична, најорганизирана партија започна со креирање на најдобрата понуда за претстојните локални избори, за најдобрата понуда за секоја општина, за секој град.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close