ЕвропаСвет.Слајдер

Поплави и во северна Италија

Северна Италија за зафати екстремно невреме, а бура го зафати и езерото Комо, кое е многу популарна туристичка дестинација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close