0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Попладне седница на Главниот штаб за управување со кризи  

Главниот штаб за управување со кризи денеска во 16 часот ќе одржи седница на која, како што е најавено, треба да се разгледа Нацрт-акцискиот план за борба против пандемијата што го изготвува Центарот за управување со кризи (ЦУК).

Back to top button
Close
Close